הקמת אתרים

בניית אתרים

בניית אתרים

בניית אתרים כיום מחייבת ידע נרחב בהבנת תרבות הגלישה, עיצוב אתרים משוכלל לגלישה נעימה והתמצאות קלה, בניית האתר בטכנולוגיה מתקדמת להופעה מהירה ומקודמת במנועי החיפוש.

הקמת אתר מקצועי ומשוכלל משלבת ידע בשיווק, הכרה מעמיקה של עולם האינטרנט, הכרות של הכלים והתוספים לבניית אתרים יעילים ומשוכללים, הבנה בפסיכולוגיה של הגולש, ניסיון רב במיתוג ומיצוב, ובניית הצעה ברורה לגולש אודות המוצרים והשירותים שהאתר מציע.

בעבר בניית אתר היתה קלה ומהירה, וניתן היה לעשות זאת אף בתוכנת וורד או בתוכנות חינמיות רבות שהסתובבו באינטרנט, אולם ההתמקצעות בתחום האינטרנט הובילה להכרה שפרמטרים רבים משפיעים על איכות האתר, ורק היכרות עם מכלול הגורמים המשולבים בהקמת אתר משוכלל, תוביל להקמת אתר אינטרנט שיוכל להוביל ליעדים ולמטרות שלשמן הוקם האתר.

במידה ואתם שוקלים הקמת אתר עבור עסק, ארגון, חברה, עמותה, או כל מי שמעוניין להעביר מסר באינטרנט, עליכם להביא בחשבון:

  • תכנון ראשוני מקיף של מטרות ויעדי האתר, (אתר שיווקי, אתר מכירות, אתר לבניית תדמית, אתר שירות לקוחות, מיזם עיסקי כגון שידוכים באינטרנט, או סתם אתר בדיחות …)
  • בניית תוכנית עבודה ברורה עם אבני דרך וכלים להשגת היעדים.
  • הגדרת שיטות וכלים בהקמת האתר לשם השגת היעדים והמטרות.

תוכן! תוכן! תוכן!

התוכן באתר האינטרנט חייב להיות עשיר וממוקד. בעת הקמת האתר יש לתכנן את היקף המידע הרלוונטי שיופיע באתר, מיקום המידע, מקורות להשגת המידע, שיתופי פעולה ועוד. אתר עשיר בעיצוב אך ללא תוכן - לא ישיג יעדים שיווקיים !!

לאחר הקמת האתר יש לדאוג לעדכון התכנים באתר לעיתים קרובות. הוספת מידע, רענון המידע, שינוי המידע, הכל תורם לבניית תדמית עדכנית ומעודכנת לאתר ולשיפור התדמית הנתפסת, של בעלי האתר, בעיני הגולש.

לחברתינו רקע עשיר של שנים רבות, פרויקטים מוצלחים בתחומים שונים: תעשייה, היי-טק, שירותים ועוד, בכל היקף, ורשימה ארוכה של לקוחות איכותיים ומרוצים.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר, נאפיין במשותף את מבנה האתר ונגיש לכם הערכה של עלויות ולוחות זמנים לביצוע.

לצפיה בדוגמאות של עיצוב ובניית אתרים - לחץ כאן

בניית אתרים -
מטאפורה


הקמת אתר מקצועי ומשוכלל משלבת ידע בשיווק, הכרה מעמיקה של עולם האינטרנט, הכרות של הכלים והתוספים לבניית אתרים יעילים ומשוכללים, הבנה בפסיכולוגיה של הגולש, ניסיון רב במיתוג ומיצוב, ובניית הצעה ברורה לגולש אודות המוצרים והשירותים שהאתר מציע
מטאפורה - עיצוב והקמת אתרים
052-6433030
דילוג לתוכן